• Giriş Yap
Erva Sarrafiye

Bilezik Üretim ve Toptan Satışı

Erva Serrafiye olarak İstanbul merkezindeki atölyemizde geleneksel değerlerden kopmadan, özgün ve modern tasarımlı ürünler üretiyoruz. Sektördeki ve teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek günümüz trendlerine uygun, estetik tasarımlı ve yüksek kaliteli ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz.

Kuyumcuların ve altın yatırımcılarının ihtiyaçlarını Erva Serrafiye güvencesi altındaki geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile karşılıyoruz.

Erva Sarrafiye

Toptan Sarrafiye

Erva Sarrafiye, toptan satış zincirinde koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ve yüksek kaliteli ürünleri ile marka firmadır. Siparişlerini her zaman söz verdiği vakitte müşterilerine teslim eden firmamız, kurulduğu günden bu yana ürün ve servis kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Yenilikçi ve modern tasarımlar üreten Erva Sarrafiye, toptan altın satış ağındaki müşterilerine kaliteli geniş ürün yelpazesi sayesinde memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Satış yaptığımız ürünler; çeyrek, yarım, tam, gremse, ata, ata beşli vs tüm ürünlerimizi hızlı ve güvenli dağıtım ağımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz.
Erva Sarrafiye- Erva Gold
Bilezik Siparişi
+90 535 596 74 55
Erva Sarrafiye- Erva Gold
Sarrafiye
+90 530 877 44 01
Erva Sarrafiye- Erva Gold
Bağlantı
+90 530 978 83 46
Erva Sarrafiye- Erva Gold
Müşteri Hizmetleri
+90 212 511 22 46